T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KÜTAHYA / MERKEZ - Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi

Duyurular

Ekm

Eyl

11.09.2023 tarihinden itibaren geçerli ders programı ve günlük zaman çizelgesi için linkleri tıklayınız

Tem

YATILILIK YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ

  a) Örgün Resmî ortaöğretim kurumlarına kayıt yaptıran öğrencilerden öğrenimlerine yatılı olarak devam etmek isteyenler pansiyonlu okullarda okul müdürlüğüne belgeleriyle birlikte 22-25 Ağustos 2023  tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar doğrudan başvurabilecekleri gibi elektronik ortamda e-Okul sistemi üzerinden duyurular sayfasında “ortaöğretim kurumlarına bağlı pansiyonlara yatılılık başvuru ekranından da (belgelerini doğrudan veya başvuru tarihleri arasında olacak şekilde posta yoluyla ulaştırmak koşuluyla) başvurabileceklerdir. 

 b) Okul Yatılılık ve Bursluluk Komisyonlarınca yatılı olarak öğrenci yerleştirme işlemleri   25 Ağustos 2023 tarihine kadar tamamlanarak ilan edilecektir.  

c) Pansiyonlarda kalan boş kontenjanlar İl/İlçe Yatılılık ve Bursluluk Komisyonlarınca 22-25 Ağustos 2023 tarihlerinde alınan öğrenci müracaatları değerlendirilerek 31 Ağustos 2023 tarihinde yatılılığa yerleştirme işlemleri tamamlanacaktır.  

ç) İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) sonucu burslu okumaya hak kazanan öğrenciler de kayıt yaptırdıkları/öğrenim gördükleri okul müdürlüğüne en geç 29 Eylül 2023 tarihi saat 17.00’ye kadar müracaat edeceklerdir.

 

Pansiyon için gerekli belgelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nis

Mrt

Kas

Ağu